Princípy

Naše princípy a presvedčenia zostávajú už viac ako 30 rokov nemenné. Veríme, že vy, naši zákazníci, aj príroda si zaslúžia ohľaduplný prístup bez kompromisov a týmto heslom sa riadi celý životný cyklus našich produktov.

Našim zákazníkom sa teda snažíme ponúkať ekologickejšiu a šetrnejšiu alternatívu, ktorá je navyše veľmi ľahko dostupná. A to bez ústupkov v účinnosti produktov.

Naše princípy stoja na siedmich hlavných pilieroch:

Jediné zvieratko spojené s našimi produktmi nájdete v logu: Netestujeme na zvieratách a naše produkty sú 100% vegánske.
Účinné, tradičné receptúry s prírodnými aktívnymi zložkami.
Povrchovo aktívne látky z obnoviteľných, prevažne európskych, rastlinných zdrojov, ktoré sú rýchlo a 100 % biologicky odbúrateľné.
Dermatologicky testované produkty, mimoriadne šetrné voči pokožke vďaka minimálnemu množstvu šetrných konzervačných látok a starostlivo zvolenej alebo žiadnej parfumácii.
Bez obsahu škodlivých chemických látok ako sú fosfáty, boráty, formaldehydy, EDTA alebo halogénové organické zlúčeniny.
Minimálne alebo nulové zaťaženie životného prostredia vďaka minimalizácii obalového materiálu a využívaniu 100% recyklovaného materiálu zo žltých kontajnerov.
Udržateľná a energeticky úsporná produkcia vo výrobných závodoch s certifikáciami podľa noriem EMAS, ISO 50 001 a A.I.S.E. Vlastná výrobná čistička odpadových vôd pre najvyššie hygienické štandardy a predčistenie odpadovej vody.

Hľadanie

Hľadajte medzi produktmi či našimi článkami.

Top produkty