Univerzálne čističe

#DenZemě

Šetrný k najmenším aj k planéte

Zľava 25% na všetko s kódom DENZEME24

Zaregistrujte sa so žabkou a získajte 25% zľavu !

#ekologie

Nová rada sprchových gélov s Citrónom a mätou

#ekologie

Pre prvé krôčiky bez chémie

EKO univerzálne čističe Frosch sú odpoveďou na to, ako si poradiť s väčšinou umývateľných plôch vo vašej domácnosti a zbaviť sa nečistôt, zaschnutých škvŕn aj vodného kameňa. Ak už teda chcete vyčistiť napríklad kachličky v kúpeľni alebo drez v kuchyni, tento prípravok by určite nemal vo vašej domácnosti chýbať. Môžete sa spoľahnúť na to, že univerzálne čističe z našej ponuky neobsahujú škodlivú chémiu, ale sú naopak založené na účinných prírodných zložkách, takže po sebe nezanechávajú ekologickú stopu.

Vybrať si môžete hneď z niekoľkých univerzálnych čističov. Siahnuť môžete napríklad po octovom univerzálnom čističi alebo čističi s malinovým octom alebo s levanduľou. Všetky čističe z našej ponuky spojuje to, že sú navrhnuté s úctou k prírode, ich obaly sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu a prípravky sú maximálne šetrné k vašej pokožke. 

Presvedčte sa aj vy o tom, ako vám EKO univerzálne čističe Frosch uľahčujú starostlivosť o váš domov. Užívajte si perfektne čistú domácnosť vďaka prírodnej sile.

Najpredávanejšie

Hľadanie

Hľadajte medzi produktmi či našimi článkami.

Top produkty