WC čističe

Zahaľte sa do sviežej vône sprchových gélov

Zľava 20% na všetko s kódom PRAZDNINY24

Zaregistrujte sa so žabkou a získajte 25% zľavu !

#ekologie

Pre prvé krôčiky bez chémie

Ako udržať toaletu neustále v čistote a eliminovať nepríjemný zápach? Odpoveď na tieto otázky ponúka čistiace prostriedky na WC značky Frosch v podobe WC blokov a WC gél čističa. 

Frosch eko WC bloky sú navrhnuté tak, aby účinne bojovali s vodným kameňom, napomáhali udržať toaletu v čistote a pohlcovali pachy. O odstránenie nečistôt a pohltenie zápachu sa postarajú WC gély, ktoré sú rovnako ako WC bloky z našej ponuky maximálne šetrné k prírode. Vynikajú prírodným zložením aj obalmi z recyklovaných materiálov. 

Ekologické WC bloky aj WC gél čističe sú dostupné vo viacerých variantoch. Vybrať si tak môžete hneď z niekoľkých rôznych vôní. Zvoliť môžete napríklad WC blok s osviežujúcou vôňou limetky, levandule alebo maliny. Tieto prípravky sa okrem príjemnej vône vyznačujú aj revolučným plastovým držiakom, ktorý je vyrobený zo 100% recyklovaného plastu. Domáce WC gél čističe sú dostupné vo variantoch s vôňou mäty, maliny, levandule a citrusu. Dajte aj vy na ekologické prípravky, ktoré vás nesklamú.

Najpredávanejšie

Hľadanie

Hľadajte medzi produktmi či našimi článkami.

Top produkty